Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte-GTK valaki járt már úgy,...

Elte-GTK valaki járt már úgy, hogy a 4.vizsgája nem lett meg?

Figyelt kérdés
Most vizsgáztam 4. alkalommal és nem lett meg a 2-es...tudom 6 vizsgaalkalmam van. Megvolt a megajánlott közepes, kis lüke voltam és bátor, 4est akartam. Első vizsgán megírtam a 3mast, másodikon is. Harmadjára nem értem el a 2est. Most ebben a félévben felvettem a vizsgakurzust és most megint nem írtam meg az átmenőt, 41 pontom lett a 100ból és 50 kellene. Teljesen elment a kedvem már az egésztől, de az a baj, hogy ez alaptárgy. Tudom, hogy 6 vizsga után elbocsátanak. Lehet kérni dékáni méltányossagit kétszer. Viszont mivel indokolhatnám? Hogy túl bátor voltam és sokat akartam? Szerintetek elfogadnák ezt indoknak? Nagyon el vagyok keseredve és már azon gondolkozok, hogy magántanárt keresek, hogy végre túllegyek ezen az egészen.

2022. dec. 23. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
🤦Egyetemen a 3 as felér egy 5 össel, szerintem ezt megtanultad egy életre.. ez már nem középsuli, de gondolom erre is rájöttél
2022. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dékáni méltányossági kérelmet az egész tanulmányok alatt 1 alkalommal lehet benyújtani.
2022. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


bár nem tudom mikrotól érvényes

2022. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rá nem vonatkozik.
2022. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Személyes tapasztalat alapján (más egyetem) az önkritikus, szépen megfogalmazott méltányossági kérelmet elfogadhatják "legitim indok" nélkül is, de célszerűbb lenne megpróbálnod levizsgázni először. Milyen tárgyról van egyébként szó? Hátha tudok adni tanácsot.
2022. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Matematikáról van szó. De pont az az érdekes benne, hogy mindig is szerettem ezt a tárgyat és megértettem magamtól is az összefüggéseket, de mikor leülök megírni csak foszlányok vannak a fejemben és elkezdem valahol aztán kilyukadok valahol és lesz egy szépnek tűnő eredmény....ami aztán nem lesz jó. Tudom gyakorolni kéne, de már konkrétan annyira megy h már én magyarázom a szaktársaimnak és ők írják az ötösöket én meg megbukok. Nagyon zavaró. Most kaptam neptunban egy fejlécet, hogy most lett meg az 5 jegyszerzeßi lehetőségem(nem is négy, ahogy én tudom vizsgával), ezek szerint a megajánlott is bele számított...Ezek után elbocsáthatnak. Lehet olyat csinálni, hogy leadni a vizsgakurzust, kiiratkozni és folytatni máshol? Nem akarok kirúgva lenni.
2022. dec. 30. 10:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!