Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legnehezebb mérnöki...

Melyik a legnehezebb mérnöki szak? A vegyész mérnök vagy a mehetronikai mérnök a nehezebb? Mért istenitik ez a két szakot annyira és főként mért kiáltják rá azt hogy nagyon nagyon nagyon nagyon.... nehéz ?

Figyelt kérdés

Én azt értem hogy nehezek de mért ezek a legnehezebbek mi van a villanos mérnökel bonyolult képeket kezel tervez dolgozik stb

Az mért nem nehéz? Mért az a két szak az ami k**** nehéz? A BME a legnehezebb a mérnöki képzés?

Egy srác a aki a BME végzet mint mehetronikai mérnök szinte ordította hogy nagyon nehéz szak és hogy ne a bmere menjünk mert az még nehezebb nagyon nagyon nehéz meg hogy az tényleg a legnehezebb mérnöki szak.

Tehát a kérdések:

Mért a mehatronika mérnöki ès a vegyész mérnöki a "legnehezebb" mérnöki szak?

Melyik a lenehezebb mérnöki szak?

Tényleg a BME-en a legnehezebb/lejobb a mérnöki képzés?

Mért nem a villamos mérnöki a legnehezebb mérnöki szak?



#BME #villamosmérnök #Mehatronikai mérnök
2022. dec. 27. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a villany, utána mecha, utána gépész. Bár a mecha gépész kb egyforma
2022. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na! Köszönöm én is ezen a véleményen vagyom.
2022. dec. 27. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Elektrón xoptunk épp eleget, meg digtech, méréstechnika, és ezek még nagyon alap dolgok voltak.
2022. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2022. dec. 27. 19:47
 5/12 anonim válasza:
82%

Tényleg csak a lelked megnyugtatásáért: a magyar helyesirás alapjait sem értetted meg.

Ezek után miért magyarázzam neked, hogy a villamosmérnöi kar a legnehezebb?

2022. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Így van, ahogyan az 5-ös mondja. Ilyen helyesírással jobb, ha még egyetem közelébe se mész, nemhogy mérnöknek…
2022. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Attól még igaza van, a villany nehezebb. Meg szerintem az infós irány is. De ez nem azt jelenti hogy könnyű lenne bármelyik
2022. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Egy bizonyos szint fölött ez szerintem egyénileg dől el, hogy mi a legnehezebb.


Van akinek a matek/fizika rettenetesen nehéz és van aki imádja.


Pl.: Számomra a legunalmasabb és nehezebben teljesíthető tantárgyak között ott volt egy amúgy egyszerű GTK-s marketinges tantárgy is.


Maga a számonkérés nem volt annyira nehéz, de az anyagot végig nézni, a sok bullshitelésen átrágni magam, ahol 30 dián keresztül 3 értelmes mondatot mondanak és azt kiragadni nehéz volt.


Szóval nem lehet egyértelmű nyertest találni legnehezebb szakra, mert mindenkinek más az élvezetes és könnyű.

2022. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként mit számít, hogy nehéz? Attól, hogy valami nehéz, nem lesz automatikusan jobb is.
2022. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Vagy te az vagy, aki szereti, ha latexba bújtatva csapkodják ostorral? Mert én inkább a befektetett energia és hozgáadott érték arányát nézem. Nem leszel jobb szakember attól, ha a szakterületedhez nem kapcsolódó hülyeségek tanulásával tolsz el és csúszol éveket. Attól sem leszel jó szakember, ha a saját szakterületeden belül szükségtelen mélységben vasalnak be rajtad dolgokat, amiket a vizsga utáni napon úgyis elfelejtesz és a munkád során úgyis a keresőből kaparsz elő.


Ezzel csak a hülyegyerekek flexelnek, akik azt sem tudják, hogy működik az ipar vagy a tudomány.

2022. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!