Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan "éltek túl" egy nehezeb...

Hogyan "éltek túl" egy nehezebb tárgyat?

Figyelt kérdés
Van az egyetemen egy nehéz tárgy, amivel eléggé hadi lábon állok, az összes tárgyam megvan, de ez, valami borzalom. Igaz, eddig csak a tanár jegyzetéből tanultam, de vannak szakirodalmak, amikből azért érthetőbb az anyag. A tanár nem mondott semmit, de a jegyzetét kb 1 óra múlva elhajítottam, mert alig értem meg, szemben a kötelező szakirodalommal.
2022. dec. 30. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tárgy?
2022. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kémia BSC Ásvány - Kőzettan
2022. dec. 30. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Magolós? Puskázz ha tudsz, muszáj csalni néha
2022. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Úgy ám. Egy reálos beállítottságú embernek kész szenvedés. :D
2022. dec. 30. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Van tuti puskázási módszerem😁
2022. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokmindent lehet tenni, ezek közül szoktam válogatni:

-minden órára bejárni, mindegyikről titokban hangfelvételt készíteni és lelkesen jegyzetelni, majd a jegyzetet kiegészíteni utólag hangfelvétel alapján

-ha a számonkérés módja szőrszálhasogató, akkor akár szó szerint legépelem, ami elhangzott órán és abból tanulok

-megszerezni az előző évek vizsga/zh feladatait és azon gyakorolni minél többet

-megoldani a tárgyhoz tartozó feladatkönyv példáit, minél többet, minél gyorsabban

-ha buktam a tárgyat, megkérdezni azokat, akiknek sikerült vagy a tanárt, hogy mit javasol, hogyan és miből készüljek

2022. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és videókat is lehet keresni az adott témában, ahol jobban elmagyarázzák azokat a témaköröket
2022. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Geológiáról mentem át kémia BSc-re így az ásványtant kreditátvitelel átvittem. Nekem külön volt előadás és gyakorlat geon, így nem is tudom pontosan mi a tananyag a kémiásoknak. A gíreket számolgatni meg kristály lapokat tapizni gondolom megy. Vannak szép képletek, kémiás vagy az is mennie kell. Vannak ásvány tulajdonságok azt meg leülsz és megtanulod.

Nem olyan nagy dolog az ásványtan. Mindent meg lehet tanulni szorgalommal.

Melyik egyetemre jársz?

2022. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a fizkém 2 meglett, akkor az a vacak nem okozhat gondot.
2022. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!