Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvostanhallgatókat miért...

Az orvostanhallgatókat miért nézik semmibe?

Figyelt kérdés
Bizonyos helyeken (nemcsak a tanárok, hanem az egyetem összes dolgozója, a takarítóktól kezdve a portársig) úgy beszélnek a hallgatókkal, mint a kutyákkal. Miért gondolják azt, hogy megengedhetik maguknak ezt a tónust?
2023. jan. 3. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez csak te érzed így. Én sehol nem tapasztaltam azt amit te írtál.
2023. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%
Ez csak a te fejedben él.
2023. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt kiírtam volna a kérdést, volt erről rengeteg panasz egymás között. Úgyhogy nem, nemcsak kitalálom...
2023. jan. 3. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más szakokon is ugyanolyan bunkók egyesek a hallgatókkal. Viszont az egyetemen kívül sokan hasraesnek előtted, ha megtudják, hogy orvostanhallgató vagy.
2023. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a baj itt az hogy azt hiszik páran hogy orvostanhallgatók és ki kell nyalni a seggüket xD

Sehol semmilyen hallgató nem panaszkodott erről.


De egyébként ha valós panasz lenne akkor egész egyszerűen tudnál példákat mondani, de csak habogsz össze vissza hogy te mennyire meg vagy sértve.:')

2023. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
És amikor elvégezted és rezidensként bemész a kórházba, megint csak a tápláléklánc alja leszel... és mire vezető beosztásba kerülsz, te taposod a többit. Magatoknak csináljátok a rendszert, nincs ebben semmi meglepetés.
2023. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!