Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Suli után szeretnék dolgozni...

Suli után szeretnék dolgozni egy pár órát. most 11-es vagyok, viszont diákszövetkezeteknél az én városomra nincs diákmeló. ilyenkor mit tegyek? be tudok menni valami járási hivatalba, vagy bárhová, ahol eligazíthatnak?

Figyelt kérdés
ha nem is a járási hivatalba, de a lényeget lehet érteni, nem?:)

2023. jan. 8. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Dicséretes a szorgalmad!

Az a helyzet, hogy elsősorban a diákszövetkezetek tudnak segíteni ebben, esetleg eligazításban is, illetve szoktak olyat csinálni, hogy feliratkozol náluk, és amikor lesz munka, szólnak neked.

Állami hivatalok (Munkaügyi hivatal) szerintem kiskorúakkal és diákmunkával nem foglalkozik, csak feleslegesen állnál sorba 3 órát közmunkára várók között.

2023. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Eligazíthatnak micsoda kapcsán? Hogy a városodban mikor van/lesz munka? Ragaszkodsz a városodhoz? Nincs közel egy másik, ahová át tudsz járni? Mert akkor valószínűleg hamarabb lenne munkád. Ha most sincs ott, ahol élsz, akkor nem is nagyon lesz a közeljövőben.


Hacsak nincs valami gyorsétterem a városodban. Vagy Tesco.

2023. jan. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!