Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online nyílt nap hogyan működik?

Online nyílt nap hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy szeretnék részt venni két egyetem nyílt napján, viszont azok csak online és iskola időbe vannak. Ilyenkor mi a teendő? Kapok érte igazolást ugyan úgy, mintha személyesen lenne? Hogy működnek az online nyílt napok? Tapasztalatok?



2023. jan. 16. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy kapsz, menj el a haziorvoshoz vagy kérd meg anyudat hogy írjon. De aztán lehet adnak, nem tudom nem voltam még online nyiltnapon csak nem tudom elkepzelni, hogy elektronikusan adjanak
2023. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A nyílt napon az iskolától ahova mész elvileg fogsz kapni egy igazolást. Ha bemész kapsz egy papírt órákról amire beülhetsz. (Általában háromra mehetsz be) Utána pedig lesz egy rövid összefoglaló valószínűleg az intézmény vezetőjétől és tanároktól. Hogy ajánlják az iskolát, miért és hogy mit fogsz ott tanuli, hány évig. Alap infók.


Szerintem max négy óra, elvileg egész napra kapsz. Abban az iskolában kell kérned ahová mész nyílt napra. Bekell menned az igazgatóhoz/ gazdasági irodában és odaadják, ha kéred.

nov. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!