Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha 31 kreditből...

Nagyon gáz, ha 31 kreditből csak 28 lesz meg?

Figyelt kérdés
Tanári szakon vagyok 1. féléves, elég nehezen szokom meg a változást, az új dolgokat, elég kemény féléven vagyok túl, az utolsó tárgyamból most vizsgáztam, ami sajnos nem lett meg, így újból neki kell futnom, elég nehéz is volt, elfáradtam így a végére, az a nagy tény. Gáz, ha csak 28 kredit lett meg?
2023. jan. 17. 02:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Újból neki kell futnom, tehát 3. félévben tudom felvenni a tárgyat ismét.
2023. jan. 17. 02:21
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Egyetemen NAGYJÁBÓL 30 kreditet kell felvenned egy félévben, de sokan alapból fel se tudnak venni ennyit (nálunk legalábbis sokan voltak úgy, hogy csomó tárgyra nem fértek be a kurzusra, aztán később persze ők is bekerültek, és nem volt semmi gáz). Szóval semmi nem dőlt össze, ezt a tárgyat legközelebb sikerül megcsinálnod, a 28 pedig egy teljesen korrekt kreditmennyiség, amit teljesítettél. Első félévben valóban nagy falat tud lenni, hogy hozzászokj a sok újdonsághoz és a hajtáshoz, de idővel hozzászoksz.

Arra vigyázz csak, hogy olyan tárgyat ne bukj el, ami előfeltétele egy másiknak, nehogy emiatt csússz.

2023. jan. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs ezen a szakpáron egyik tárgynak se előfeltétele, csodálkozom is. :D
2023. jan. 17. 02:44
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Na, akkor végképp semmi bajod nem lehet belőle! :D Ne aggódj és ne csüggedj! Most pihend ki magad a következő szemeszterre, hogy újult erővel indulhass neki a tanulásnak.
2023. jan. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanárszakon ha bölcsész tárgyakat tanulsz, a nyelvek kivételével általában nincsenek előfeltételes tárgyak, ami logikus.
2023. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Sok sikert a továbbiakban!
2023. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meglett. Hirdettek még egy időpontot, s bár negyedjére, de meglett. 😂
2023. jan. 21. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
az szuper!
2023. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2023. jan. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!