Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online marketing szakirányú...

Online marketing szakirányú továbbképzés?

Figyelt kérdés
Kinek mik a tapasztalatai ezzel a képzéssel? Végezte valaki közületek? Hasznos tudást szerezni vele?

2023. jan. 22. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az online marketing egy nagyon fontos és még mindig folyamatosan növekvő terület, amiből akár nagyon jól is meg lehet élni. De ugyanígy nagyon rosszul is lehet belőle élni - főleg, ha egy rosszul fizető céghez mész el dolgozni.


A tanfolyamok mind olyanok, hogy vagy jó anyagból és jól tanítanak, vagy nem. Ráadásul még ha ők jól tanítanak, akkor sem biztos, hogy te jól tanulsz, vagy érdekel, amit tanítanak. Még ha te jól megtanulod és van is az elsajátított tudásra kereslet, akkor sincs rá garancia, hogy te képes vagy a tudásodat úgy előadni, hogy a munkáltatók téged válasszanak.


Szóval elég sok bizonytalanság van a képletben - ahogy a legtöbb hasonló kérdésnél is.

2023. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anc válasza:
0%
Az online marketing így kicsit tág fogalom. El kellene döntened előbb, hogy ezen belül milyen terület érdekel. Én egy PPC-s képzést végeztem el a Webbyskillnél, és elég naprakész, biztos tudásalapot szereztem a Facebook és Google Ads hirdetésekben. Ilyen területen mindig kellenek emberek szerintem, és jól is fizetnek. Én inkább javaslom neked egy ilyen célzott képzés elvégzését, mert sokkal aktuálisabb tudást tudsz szerezni, mint ha évekig tanulod ezt a főiskolán/egyetemen könyvekből...
2023. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: Ez csupa általánosítás, ami bármelyik szakmára igaz lehet
2023. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Egy ilyen képzés elvégzésétől te még nem lettél igazi szakember. Szükség van az elméleti alapokra is, és a gyakorlati tudásra is. Egy gyorstalpaló szerintem erre nem elég. Nem vonom kétségbe, hogy el lehet vele boldogulni, de az utolsó mondatoddal nem értek egyet.
2023. márc. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!