Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elküldhet a tanár olyan...

Elküldhet a tanár olyan versenyre amire nem akarok menni?

Figyelt kérdés

A magyartanárom elküldött engem meg pár osztálytársamat szövegértés versenyre annak ellenére, hogy jeleztük, hogy nem szeretnénk.


Pár hét múlva délután lesz az első forduló, de aznap nulladik óránk is van, és korábban végeznénk, a verseny miatt viszont későn érünk haza. A kettő között nem lesz időnk hazamenni, mert mire hazaérnénk jöhetünk vissza. Én nem lakom messze a várostól, de a barátaim igen, úgyhogy ők haza se érnének a verseny előtt.


Hiába beszéltünk vele, mindenképpen el akar küldeni.


Légyszi ne olyanokat válaszoljatok, hogy "a mai gyerekek dobálóznak a jogaikkal de a kötelességeiket nem tartják be" meg "örüljünk, hogy bízik bennünk" és hasonlók! Köszi!



2023. jan. 23. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem mész el lehet hogy személyes sértésnek veszi és xopatni fog utána

menj el ess ki felejtsd el

2023. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A szüleid beszéljenek vele.

2023. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A baj ott van, hogy a nagyjaink kitalálták, hogy akkor jó egy tanár,ha minél több gyereket visz versenyre. Ez marhaság, de ha valaki jó tanár akar lenni, ...
2023. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 az oké, hogy elszúrjuk a versenyt, de 12 körül végeznénk, így meg xophatunk bent 3ig


#2 a szüleim azt mondták örüljek, hogy bízik bennem


#3 :(


Köszi a válaszokat!

2023. jan. 23. 13:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyik barátom most mondta, hogy 15:55-kor jön makd busza, es örül, ha fél ötre hazaér :(
2023. jan. 23. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha a szüleid így gondolják, akkor nem sokat tehetsz.
2023. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno velem is volt ilyen, a matektanárom a tudtom nélkül iratott be egy matekversenyre. Leszartam, nem mentem el, nem kaptam érte semmit. Ez kb. olyan mintha lebaxnának azért mert a szorgalmit nem csináltad meg.
2023. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem akarok vele bunkó lenni, mert amúgy nagyon kedves mag aranyos :(
2023. jan. 25. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem bunkóság, ha nem csinálod meg a szorgalmit.Nem akarsz versenyre járni, senki se erőltetheti rád, ha nem mész el, nem leszel bunkó. Megmondod, hogy nem fogsz elmenni és kész.
2023. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!