Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyennek kene lennie az...

Milyennek kene lennie az erettsegimnek hogy felvegyenek kozrendvedelmire?

Figyelt kérdés
Toribol csinalok emeltet. Nem vagyok rossz tanulo kb 4-5os vagyok. Lehet eselyem? Tavaly 387 volt a ponthatar.. hanyasokat kene irnom?

2023. jan. 23. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Emelt érettségit szeretnél es diplomát szeretnél megszerezni.


Emellett mint egy rendőr tiszt több tíz vagy akár száz rendőrt szeretnél irányítani, parancsokat osztani, dönteni stressz helyzetben. Fokozott büntetőjogi felelősségben szeretnéd leélni az életed, viszont alkalmatlan vagy arra, hogy egyetlen darab Google keresést elvégezz. 2023-ban amikor már konkrétan bármit megtalálsz a neten, neked nincs meg a megfelelő kompetenciád, önállóságod ahhoz, hogy 2 szót beírva eljuss ide:


[link]


Válassz inkább más munkát, ha ez meghaladta a képességeid. Amennyiben 10 éves vagy, vissza vonom a kijelentéseim és majd felnősz.

2023. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rengeteg dolognak utananeztem, tudom mennyi pont kell. De a felvin a kalkulator szerintem fix rosszul szamolja mert egyatalan nem realis az a pontszam ami kijon. Nem tudom hanyasokat kene irnom hogy eleg legyen..nyilvan otosok a cel
2023. jan. 27. 14:57
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyebkent rendortisztkent meg nem en fogok parancsokat osztogatni..

De persze egybol bele kell kotni a masikba :)

2023. jan. 27. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

“ Egyebkent rendortisztkent meg nem en fogok parancsokat osztogatni..”


Akkor rendőrtisztként szerinted az utcán fogsz igazoltatni? Eléggé el vagy tévedve.


“ De a felvin a kalkulator szerintem fix rosszul szamolja”

Ha a hivatalos oldalnak nem hiszel, miért hinnél egy ismeretlennek ha azt írja ide, hogy minimum négyest mindenből?

2023. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!