Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki alkalmatl...

Létezik, hogy valaki alkalmatlan vezetésre?

Figyelt kérdés
Túl vagyok a 3. Sikertelen vizsgámon és már a 100. órához közel vagyok. Sokat fejlődtem és az oktatóm is ezt mondta, ennek ellenére még mindig követek el hibákat ami bukáshoz vezetne. Ez főként a figyelmetlenségem miatt van, tájékozódok, de előfordúl hogy nem veszek valamit észre. Most jön a 4. Vizsgám és félek, hogy megint megbukok.
2023. jan. 23. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik.


Nem mindenkinek (sőt a legtöbbeknek nem) való a vezetés.

2023. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azok, mégis kapnak jogosítványt. Nagyon megszigorítanám a jogsi megszerzésének menetét, kritériumait. Nem kell mindenkinek kocsikázni...
2023. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én alkalmatlan vagyok a vezetésre, nincs is jogsim pedig már 46 éves férfi vagyok. Valahogy pszichésen félek a volán mögött.
2023. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már nem félek, a figyelmetlenséggel van gondom
2023. jan. 23. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább soha ne legyen jogsid, de éljél! (Másokkal együtt.)
2023. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 renata22 válasza:
Miket szoktàl elhibázni?
2023. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az ilyen vizsga karrierek után, ha ki is izzadják a jogosítványt, gyakran passziválják. Vannak pörgősebb habitussal emberek akik több bátorsággal vezetnek mint képességgel, de akkor legyen rá pénzed. Gyakran koccannak ami javítási költség, plusz az egekben lesz a biztositási díjad...stb. De talán ennyi áldozathozatal után már érdemes lenne kiizzadni, a gyakorlat meg majd eldönti, hogy érdemes-e. Ha elérsz egy rutint, akkor már úgysem a táblákat figyeli egy vezető, lehet úszni az árral is... Legfeljebb gyakran ledudálnak, mutogatnak az öntelt vezető társaink. De szerintem lenne helyed neked is közöttünk.
dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!