Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány ponttal kerülhetek be a...

Hány ponttal kerülhetek be a Pázmány Péter politológia szakra?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Pázmány politikatudományok szakra menni, angolból és töriből tervezek emeltezni, ahogy számolgattam, így 2 emelttel kb 400 pontom lenne, ha csak egy emeltet tennék, akkor olyan 370 körül. 370 pont elég lehet a bekerüléshez, mert mindenhonnan más infót kapok.
2023. jan. 24. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy mindenhonnan más infó jön? Nézd meg a korábbi ponthatárokat.

Igaz, akkor is az lesz, hogy az idei eredmények befolyásolják.

2023. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
A ponthatár attól függ, mennyien jelentkeznek, nekik hány pontjuk van és hány embert vesznek fel. A korábbi évek statisztikáit meg tudod nézni a Felvin. A jövőbe meg nyilván nem lát senki.
2023. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyen egyetemista-jelöltek hogy tudnak levegőt venni...?


[link]

2023. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as köszönöm a kedves szavakat. A felvin megnéztem, nem vagyok hülye és nem is azt várom, hogy mindenki a jövőbe lásson, de múltkor beszéltem 2 egyetemistával, akik odajárnak és mondták, hogy amikor ők jelentkeztek 380-400 pont volt, de a felvin teljesen más volt arra az évre és kicsit elbizonytalanodtam, gondoltam biztosra megyek és még több helyről informálódok, inkább felteszek egy “hülye” kérdést, minthogy, rosszul tudjam, de látom már kérdezni is bűn egy kérdezős oldalon…
2023. jan. 24. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha politológiát akarsz tanulni az első legyen megtanulni a különbséget forrás és forrás között...


Hivatalos forrás egyetlen van.

2023. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én meg azt mondom, h. 7895,6 esetleg +-1 pont volt a határ.


Ugye azért ezt most elhiszed, vagy a felvételi ponthatároknk hiszel?

2023. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!