Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diakhitel+ hatralek sms valid?

Diakhitel+ hatralek sms valid?

Figyelt kérdés

tavaly decemberben vettem fel, valoban most van a 13.honap, de mailt nem kaptam hogy kezdjem el torleszteni.

+36 30 344 4710 errol a szamrol kaptam sms-t hogy mennyit es milyen bankszamla szamra utaljak.


ez valos hogy sms-ben ertesitenek?



2023. jan. 25. 14:26
 1/5 anonim válasza:
scam
2023. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

aha, en is igy gondolom :D utana jartam a szamnak, es elvileg dh3-al is nyomtak ezt, olyan meg nem is letezik.


Koszi a valaszt :)!

2023. jan. 25. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem erről a számról szoktak fizetési emlékeztetőt küldeni, DH3 szerződésem van. (Ez az a hitel, ami egyszeri 500 ezer forint volt felsőoktatásban résztvevőknek 2020 májusában, a kovid kezdetén).
2023. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na akkor jo kerdes hogy igy kell elkezdenem a dh+ torleszteset vagy sem 😆
2023. jan. 25. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:

#3as vagyok

Az a bankszámlaszám ami az SMS-ben van az a Diákhitel Központ Zrt. számlaszáma. Szerintem írj egy emailt az ügyfélszolgálatnak, és tisztázd velük, hogy akkor most mi van. :)

2023. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!