Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem töltöttem ki az összes...

Ha nem töltöttem ki az összes kérdőívet Neptunban, akkor nem leszek jogosult a tárgyfelvételre?

Figyelt kérdés
Van ez az Omhv Neptunon, 3-4 oktatót értékeltem, de nem az összeset. Ilyenkor is jár a kedvezményes tárgyfelvétel, vagy ahhoz az összes kérdőívet ki kellett volna tölteni?
2023. jan. 27. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Neptunba meg tudod nézni, hogy jogosult vagy e.


Neptun -> Információk -> Lekérdezések/Információk -> OHV kérdőíveim száma -> Listázás. Kiírja, hogy jogosult leszel e vagy sem.


Az összeset ki kell tölteni ahhoz, hogy jogosult legyél.

2023. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osszeset ki kell tolteni.
2023. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na, akkor megint tanultam egy esetből. De talán tanárin nem telnek be a jobb helyek.
2023. jan. 27. 13:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár én csak sárga csillagot látok a kérdőívek mellett.
2023. jan. 27. 13:53
 5/8 anonim válasza:
100%
Miről van szó? Semmi ilyenről nem tudok
2023. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez nem minden egyetemen van. Ez a kérdőív arra van, hogy értékeld a tárgyakat és az oktatókat, és a kitöltésért cserébe kapsz valamit plusz és ez a kedvezményes tárgyfelvétel. Tehát ha a tárgyfelvétel 18-kor indul, és mivel te kitöltötted 1 órával korábban felveheted a tárgyaidat.
2023. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Majd akkor max kérek limitemelést, hogy beférjek. Már csak az óraütközések miatt is.
2023. jan. 27. 19:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, sokan tévedésben voltatok. Engedte így is előbb felvenni a tárgyakat. De azért köszönöm mindenki válaszát.
2023. febr. 1. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!