Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Automatavalto autora teszem...

Automatavalto autora teszem le a jogositvanyt, akkor hamarabb meg lesz?

Figyelt kérdés
Lassan kifutok a 2 evbol, bizonyos okok miatt nem tudtam sokat menni vezetni… Kb. 20 orat vezettem le meg tavaly nyaron es hat, a kuplungra nem igazan sikerul ra ereznem… Biztos, hogy kene potorakat vennem es ki tudja mennyit… Automatavaltos autoval vajon gyorsabban menne a folyamat, van ertelme megprobalnom igy? Kb. 6 honapom van mar csak hatra.
2023. jan. 28. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez egyáltalán nem biztos.
2023. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha már 20 órát vezettél, akkor bőven beleférsz a 6 hónapba ilyen "trükközés" nélkül is. Más annyi idő alatt a nulláról megcsinálja.
2023. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahhh, felek kockaztatni… Oktatom mondta, hogy 60 oraval szamoljak. Aztan lehet tobb lenne meg ugye q vizsga is…
2023. jan. 28. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A vizsga (időpontkéréssel, várakozással) együtt egy hónap, és akkor bőven számoltam. Vegyünk két vizsgát hogy buiztosra menjünk, akkor is van 4 hónapod a vezetésre. Az 60 órával számolva heti 2x2 óra. Ennyit simán lehet vezetni.
2023. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2023. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!