Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy írjam meg a matek érettsé...

Hogy írjam meg a matek érettségimet 5-re?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy matek érettségi ötöst, de viszont matekból 2-es, 3-as tanuló vagyok.

Pl. Egyenleteken nem értem, de ilyen egyszerűbb feladatokat mint pl. százalékszámítás, kamatos kamat, gráfok megtudok csinálni. Hogy álljak neki felkészülni mindenből?


2023. jan. 28. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor fogod írni?


Általában is igaz, hogy a kettest könnyű összekaparni, de az 5-ösért kell tudni.

2023. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most tavasszal, májusban.

Szerintem kettesre(jobb napokon hármasra) most is megtudnám írni, de nekem kell az az ötös.

2023. jan. 28. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Xd sehogy öcsisajt
2023. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Középről van szó, ha jól értem. Csinálgasd ez elmúlt évek feladatsorait, típusfeladatok vannak. Tanuld meg mi hol van a függvénytáblában, nézd meg mit és hogyan tudsz kiszámolni a számológépeddel (érdemes abból olyat venni, ami tudja a logaritmusokat, statisztikát, stb..)


Illetve még a mateking anyagai szerintem jók, csak ugye az fizetős. Ha valamit nem értesz hogyan kell megcsinálni a javítási útmutató alapján, akkor youtubeon egész jól elmagyarázzák az anyagokat.

2023. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es, neked milyen lett?
2023. jan. 28. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
93%, én tavaly írtam, szerintem alapvetően nem volt nehéz az a feladatsor. Egyébként matekból 4-es voltam
2023. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Priviben esetleg leírod hogy hogy készülté fel rá? Vagy csak annyi hogy átnézed és ment?
2023. jan. 28. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi a lényeg igen, gyakorolni kell a feladatsorokat. Egy jótanács: minél hamarabb kezdj el vele foglalkozni, ne várj április utolsó napjaira
2023. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 ös lett az érettségim az egyetemi mérnök matek 1-2-3 már csak hármas, de ez még jónak számít.
2023. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!