Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérhetem-e a céget, hogy egy...

Kérhetem-e a céget, hogy egy próbanapot tölthessek náluk, mielőtt döntenék a szakmai gyakorlati helyek között?

Figyelt kérdés

Lassan szakmai gyakorlati helyet kell keresnem és olyan céget szeretnék gyakorlati helynek, ahol akár később ott is tudnék maradni. De többféle pozicíóba, nagyon különböző vállalatoknál is eltudnék helyezkedni és szeretnék egy kicsit egyikbe és másikba is belelátni. Szerintetek kérhetem őket arra, hogy 1 napot legyek ott vagy 1-2 óra alatt mutassák be a munkakört és a céget? Rossz szemmel nézik ezt a cégek és inkább nem is foglalkoznak az ilyen személyekkel?

Annyi kiegészitő információ, hogy gazdasági szakos vagyok és Jászberényben élek (vidéki város).



2023. jan. 29. 12:00
A kérdező szavazást indított:
Igen akár egy egész napra (jó szemmel nézik)
Igen, de csak 1-2 órás körbenézésre (jó szemmel nézik)
Igen akár egy egész napra (rossz szemmel nézik)
Igen, de csak 1-2 órás körbenézésre (rossz szemmel nézik)
Nem, nincs ilyenre lehetőség
2 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!