Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvi dokumentum feltöltésse...

E-felvi dokumentum feltöltéssel kapcsolatban valaki kérem segítsen?

Figyelt kérdés
Felvi azt írja, hogy a jelentkezés leadásakor kötelező csatolni a már meglévő dokumentumokat, de a dokumentum feltöltés részen nincs lehetőségem semmit csatolni, és azt írja, hogy nincs feltöltendő dokumentum. Eléggé elvesztem, és közeleg a határidő, szóval nagyra értékelném, ha valaki, aki már túl van ezen, vagy ért hozzá segítene.

2023. jan. 31. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felvi.hu Aktuális Felvételi tájékoztató részletesen leírja melyik dokumentumot kell csatolni. A 2006 után szerzett érettségit, diplomát és a nyelvvizsgákat nem kell csatolni,mert azokat le tudják kérdezni a központi nyilvántartásból, fir rendszerből. OLYAN dokumentumokról lehet még szó,amely valamely többletpont igazolásához kellhet pld. hátrányos helyzet vagy sport,oktv és már kiállították, rendelkezésedre áll.
2023. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet. De ha jól tudom a 11 év végi és szükség esetén a a 9.-es és 10.-es év végi bizonyítvány másolata már csatolandó dokumentum, mert rendelkezésre áll, de nekem sem enged felcsatolni semmit.
2023. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!