Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki írna kicsit részleteseb...

Valaki írna kicsit részletesebben a Repülőgép szerelő szakmáról? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Érdemes-e ennek tanulni, kemény-e a fizika, matek követelmény, milyen alkalmassági vizsgálatok vannak előtte?
2010. okt. 4. 11:12
 1/9 anonim válasza:

felvesznek ha megvan az érettségid

alkalmassági vizsga kb annyi hogy ne legyél színtévesztő és mozgássérült

oktatás olyan amilyen..., átengednek ha bejársz, követelmény se nagyon van, a munka nem kemény egyáltalán, matek szinte nincs is, érettségin összeszedtél egy 3ast akkor nem lesz gondod

és szerintem nem érdemes ennek tanulni, hiába vesznek fel 30-60 embert egy évbe, abból max 10 helyezkedik el, a többi taxizik pl, vagy csinál másik szakmát, bár az oktatók szerint majd a malév terjeszkedik meg kell ember meg tököl is beindul stb... de

külföldön hiány van valóban, oda meg kijutni nehéz

2011. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Magyarországon szűk a kör. Külföldre meg nehéz kijutni. De a repülőgépek különleges gépek, foglalkozni velük...egy életfilozófia.

Szerelőnek tanultam, de nincs munkám per pillanat.

Az a jó, hogy el lehet jutni olyan helyekre, ahová civilnek lehetetlen.

És ha a két kezed munkájának eredménye van, az állati jó érzés.

2011. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-11 10:46


Akkor színtévesztéssel esélyem sincs bekerülni?

2011. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__19.. <--- itt azt írják, hogy talán lehetsz színtévesztéssel repülőgép szerelő. Én is ebben reménykedem mivel én is színtévesztő vagyok és ezt a szakmát szeretném. :)
2011. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen láttam :) én is eléggé parázok miatta. amúgy te mikor szeretnéd megpróbálni? mert én úgy néz ki, hogy jövő szeptembertől. csak vegyenek is fel :)
2011. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még később =) 14 vagyok. Azért keresem már most, hogy mi szeretnék lenni, mert úgy választok iskolát is. Leginkább a repülős munkák érdekelnek de sajnos színtévesztéssel nem lehetek pilóta, ezért remélem, hogy legalább repülőgép-szerelő lehetek. ;) =)
2011. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálam dettó ugyanez :) mondjuk én már 20 vagyok.
2011. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd szólj ha sikerült a repülőgép-szerelő vagy ilyen. =) ;)
2011. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És hol meg melyik intézményben lehet ilyet tanulni?
2014. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!