Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu jelentkezés hitelesít...

Felvi.hu jelentkezés hitelesítése ügyfélkapun miért nem működik?

Figyelt kérdés

Üdv.


Most csináltam meg a jelentkezés procedúrát a Felvi.hu-n az elektronikus módon és valamiért a jelentkezést nem tudom hitelesíteni mert miután rákattintok a "Hitelesítés ügyfélkapuval" jelzett gombra és ugyebár bejön az oldal, hogy írjam be a felhasználónevet illetőleg a jelszavamat, hiába írom be mert azt írja sikertelen a bejelentkezés. :( Miért lehet ez?


Természetesen jelentkezem ügyfélkapus fiókkal mert a munkámhoz is elengedhetetlen, kitiltva sem vagyok róla sőt, próbáltam oly módon is, hogy megnyitottam külön ablakban és bejelentkeztem ügyfélkapura (mert úgy sikerül bejelentkezni érdekes módon és tudom használni is az ügyfélkaput)- de ha a felvi.hu-s hitelesítős gombot használom nem enged be és nem is tudom így hitelesíteni...


Van esetleg valakinek ötlete? Járt már így valaki? Tudom, hogy febr 15. a jelentkezési határidő, de szeretném lehitelesíteni időben.


Válaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 2. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták javasolni, hogy már február előtt hitelesítsünk, mert sokan ebben a 2 hétben akarják megcsinálni és a túlterhelés miatt le szokott fagyni a rendszer. Szerintem ha az ellenőrzésnél nem írt ki hibát, akkor nálad is ez lehet a probléma. Próbálkozz naponta többször és különböző időpontokban, lehet pl. délelőtt jobban működik. Viszont ha hétvégén se sikerül, akkor más lehet a gond és én a helyedben írnék nekik üzenetet.
2023. febr. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam mert utána olvastam, próbáltam már különböző időpontokban is de eddig semmi. Hibàt nem jelez az adatoknál és az útmutatót is figyelmesen elolvastam. Sajnos jelentkezni csak most tudtam mivel most elsején jött meg egy dokumentum ami a jelentkezéshez elengedhetetlen. :/ Ha nagyon nem akarja majd azt igazságot akkor felhívom őket.
2023. febr. 3. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Sikerült azóta megoldani?


Egy ismerősömnek ugyanez volt ma a problémája és nála kiderült, hogy decemberben lejárt az ügyfélkapus jelszava, de elfelejtette megváltoztatni. Ilyenkor ugye a magyarorszag.hu-n be tudsz lépni, mivel ott kell megváltoztatni, de egyéb funkciók nem feltétlenül működnek és úgy néz ki a felvi hitelesítés közéjük tartozik. Nálunk a jelszó megváltoztatása után rögtön sikerült hitelesíteni.

2023. febr. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huuu a második válaszolónak köszönöm szépen! Nekem is pontosan ez volt a probléma.


Megváltoztattam a jelszót és így sikerült. Erre nem gondoltam volna soha, mint ahogy Te is írtad a felület maga működött és megtudtam nézni a tárhelyemet, azonban úgy tűnik a hitelesítést már nem engedte. Már próbáltam pedig mindent, még hívtam is a Felvi.hu ügyfélszolgálatát, de ők annyit mondtak, hogy sokan jelzik ezt a problémát és dolgoznak rajta, ergó leráztak kamuszöveggel.

2023. febr. 8. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen, örülök ha sikerült.

#1-es és #3-as voltam :)

2023. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az egész egy horror! Gyuri! Gyuri!
márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!