Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE (IK) "ingyen" kredites...

ELTE (IK) "ingyen" kredites tárgyak?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani párat?

Az informatika történetét már megcsináltam - amellett, hogy kb mind a 100 fő 5-öst kapott, még érdekes is volt



2023. febr. 3. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó volt? Én is gondolkodtam rajta, de amúgy baromira nem érdekel a tárgy.


Egyébként a teammenedzsment is ilyensmi. Csak két hetente kell bemenni egy fél napra, de könnyen el lehet kérezkedni is.

2023. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
IT biztonság I. is elég egyszerű és érdekes volt. Csak előadás van belőle amin nincs katalógus,és a számonkérés csak félév végén egy egyszerű Canvas teszt.
2023. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Hagy ott a francba az elte-t. Semmit sem ér a papírja. Csak a lehuzás meg a szívatás megy. Semmi más.
2023. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as: pontosan mit halasztottál leadni, hogy már a második kérdés alatt szidod az intézményt?
2023. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem halasztottam semmit. En estis vagyok. Fizetek felevente 300 ezret a semmiert. Mar lassan masfel eve.
2023. febr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: másik kérdés alá ezt írtad:

"Hagy ott a francba az elte-t. Semmit sem ér a papírja. Csak a lehuzás meg a szívatás megy. Semmi más. Engem most huztak le megint 300 ezerrel, mert állílag nem adtam le valamait. Na! Elmennek a büdös picsába."


Tehát valamit halasztottál leadni.

2023. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt allitjak, hogy nem adtam le valamit idoben. Pedig leadtam. Szakmai gyakorlat amugy. Igy is ott kellett hagynom az allasomat, hogy elmehessek erre a szarra. 8 evig dolgoztam a szakmaban es nem fogadtak el.
2023. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szopatnak es fizetem a 300 ezreket, ugy hogy minden targyam megvan mar masfel eve.
2023. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!