Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi az átlagom, illetve...

Fujiko kérdése:

Mennyi az átlagom, illetve mennyi pontnak felel meg?

Figyelt kérdés

2020-ban technikusi vizsgát tettem ami 55ös kezdetü Okj képzésnek felel meg.

Akkor a covid miatt nem volt szóbelim belőle szóval a következő jegyeket kaptam:

2 (30%)

4 (15%)

5 (15%)

4 (10%)

- (30% ez lenne a szóbeli és ezzel lenne 100%)


Kérdésem, hogy így mennyi is ennek az átlaga? (Mert ugye sajnos a 2es nagyobb súlyú, mint a többi) Hirtelen azt hittem, hogy ez 3,75 ami már 4es lenne és továbbtanulásban már többletpont de így a %-okat nézve elbizonytalanodtam. 3-ast kaptam összességében rá amihez a másik kérdésem, hogy így ez mennyi pontnak felelne meg?

Előre is köszönöm szépen!



2023. febr. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
3.35 - ezért kaptál 3-ast. (Nem azért, de nem hiszem, hogy felnőtt emberként ennyi nem megy.)
2023. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy ez hogy jött ki? (Nem, nem megy felnőtt emberként képzeld.../teszem hozzá nem csak nekem/ )
2023. febr. 4. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

#1 mit vártál egy olyantól aki technikusként 3-ra vizsgázik? Az kb. az a szint hogy talán a saját nevét le tudja írni hiba nélkül és egy színezőt kiszínezni.


Szerintem felesleges az időt pazarolnod továbbtanulással ebből úgysem lesz piacképes tudás, amilyen pozíciókra alkalmas vagy (meki, mosogatás) azokra a pozíciókra már most is tudsz jelentkezni.

2023. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos valami parasztképzőre járhattál azért ekkora a pofád.
2023. febr. 4. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

1 vagyok.

Én igy szamoltam: ((2*3) + (4*2,5) + (5*1,5)) / 7

Ugye az egész egyszerusítve van 10-zel. És azért 7-tel (70-nel) kellett osztani, mert a 30%-osra tervezett szóbelid elmaradt.

2023. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. febr. 4. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!