Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka melett mennyire nehéz/le...

Munka melett mennyire nehéz/lehetetlen elvégezni egy gépészmérnök képzést?

Figyelt kérdés

A bánkin van levelezős képzés gépészmérnököknek és elvileg csak szombatonként kéne bejárni ami annyiban jó hogy a szabik megmaradnak a vizsgaidőszakra.


Vki megcsinálta már munka mellett? Mennyire nehéz illetve a tanulás mellett másra már nem is jut idő?


2023. febr. 5. 19:53
 1/6 Sajtadó ***** válasza:
Főállás mellett normálisan szerintem lehetetlen elvégezni sorry. Napi 4-6 óra tanulás kellene hozzà, ez pedig munka mellett lehetetlen. Egy valamelyest könnyebb szakra járok és én is küszködöm.
2023. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, nem hiába BME nem is indít levelezőit...
2023. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Lehetséges, de nagyon oda kell tenned magadat, de arra készülj fel, hogy a szociális életed konvergálni fog a 0-hoz.
2023. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó realista, de ne ijedj meg! 😎
2023. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-mas vagyok nem értem miért pontoztak le, csak leírtam az igazságot. BME gépészmérnök nappali képzés iszonyatosan nehéz (tudom milyen nehéz), Óbudai nappali képzés elvileg könnyebb, de nyilván nem könnyű, szerintem akkor a levelezős is hasonlóan nehéz az Óbudain.
2023. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Másoddiplomának egy hasonló diploma mellé esetleg el tudom képzelni. Egyé esetben vagy teljesíthetetlen vagy semmit se fog érni.
2023. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!