Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A krediteknek van "lejárati...

A krediteknek van "lejárati idejük"? 2014-ben elkezdtem egy képzést, amit 3 év után abbahagytam. Viszont úgy döntöttem, újra megpróbálom, és folytatom. El tudom még fogadtatni a krediteket? Meddig érvényesek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 23:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#9 Azt jelenti, hogy akinek meg van az aláírása az általában még abban a félévben is teljesíti a tantárgyat, értsd levizsgázik. Amennyiben ez 3 féléven keresztül nem valósul meg, úgy elveszíti az aláírását és azt újból meg kell szerezni, értsd olyan mintha a nulláról kezdené a tárgyat és eddig semmit nem csinált volna vele.
2023. febr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!