Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolások, most, hogy...

Főiskolások, most, hogy elkezdődött a tanév, úgy érzitek, jól választottatok, vagy pedig kiderült, hogy máshova kellett volna felvételizni?

Figyelt kérdés
Van, amire nem számítottatok?
2010. okt. 4. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó egyetemet választottam, csak a szak nem jó :S

ZMNE-BKMK, Had-és biztonságtechnikai mérnökin vagyok most. Nagyon rossz utálom a műszaki rajzot...

Félévkor átjelentkezek másik szakra :)

Egyébként maga a suli tetszik.

2010. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

BKF

viszonylag jó suli

csak a sok zsidó na azokra nem számítottam :/

2010. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsit megbántam, hogy ide jöttem (ELTE anglisztika). Egyelőre nem érzem, hogy nyújtana bármi pluszt is a képzés (legalábbis olyat nem, ami engem érdekel).


Jövőre Károli pszicho.

2010. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek: mi a gondod a szakkal, bővebben?


Másodiknak? Mivel bántanak téged a zsidók?


Harmadiknak: Az anglisztikán mi a gond? Unalmas, vagy mindent tudsz, vagy bölcsészkedni kell, vagy nem tudsz majd elhelyezkedni?

2010. okt. 5. 08:20
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a mostani tetszik (NYME matek szak). de nekem ez már a második, szóval elsőre nem jól választottam (PE vegyészmérnök). :-)
2010. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És az a gondom a szakkal, hogy nem érdekel engem a műszaki rajzolás. Ennyi. Ez bőven elég hozzá, hogy ne szeressem. Ahová átjelentkeznék ott inkább jogot tanulnak, az jobban érdekel :)
2010. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.


Kicsit mindegyik :) Nem vagyok az a tipikus bölcsész-beállítottságú valaki, így kicsit megszenvedem az ilyenekkel, mint pl. irodalomtudomány. A nyelvet imádom, de nem (számomra) értelmetlen, mi a 'költészet esszenciája' stílusban. Ebből kifolyólag számomra unalmas is, viszont az az óra, ami meg tényleg az angolról szólna (nyelvgyakorlat) , nah ott egyelőre tényleg nem lettem okosabb. Igen, az elhelyezkedés is zavar picit, nem azért, mert naivan azt hittem, ezzel majd megváltom a világot, ezzel a szakkal nincsenek különösebb terveim, csak az a baj, hogy így a motiváció sincs meg bennem, mivel -úgy tűnik- alapjáraton annyira nem érdekel a szak.

2010. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segített.

Viszonoztam is őket pontokkal.

Hármas/utolsó, évfolyamtársa vagy a fiamnak. Éppen ugyanezeket mondja. Nagyon készült, hogy bejusson, kimagaslóan jó pontjai voltak, 100 %-os lett az angol érettségije. Most aztán több olyan tárgyat tanul, amihez semmi köze, mint ami miatt oda ment.


A többieknek is nagyon köszönöm. Én például szintén béna voltam műszaki rajzból. Összedolgoztunk. A fiúk rajzoltak nekem, én meg titráltam nekik a laboron. Az, hogy mennyire lehet együtt dolgozni, az azért helyfüggő.

2010. okt. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!