Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi ésszel...

Hogy lehet ennyi ésszel érettségizni?

Figyelt kérdés

A nővérem tavaly érettségizett, amivel mindenkit meglepett a családban.

Tegnap egy gyerekeknek szóló kvízjátékot játszottunk, amire a következő válaszokat adta:

A hosszúság SI mértékegysége : kilométer

Románia fővárosa : Kijev

Mi a fotoszintézis: fotók utólagos feljavítása színezéssel

Ki volt az utolsó magyar király : Arthur


Volt még néhány meghökkentő válasza, most csak az érdeksebbeket emeltem ki.



2023. febr. 16. 04:45
 1/10 anonim válasza:
38%
Van barátja?
2023. febr. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A tanárok áttolták az érettségin, hogy nehogy véletlenül visszamenjen mégegyszer hozzájuk, akár pótvizsga, akár pótérettségi miatt. Egyszerűen nem akarták többet látni. És, miután a gyilkosság nem volt opció, ezért inkább áttolták az érettségin, csak, hogy megszabaduljanak tőle. 😂😂😂
2023. febr. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NTBS ***** válasza:
55%
Arra tanult. Bemagolta és elfelejtette. De, ha jól néz ki sok férfi szívesen eltartja.
2023. febr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
35%-tól kettes egy érettségi. Ennyit még egy állat is el tud érni xd
2023. febr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
*25%
2023. febr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Ezekből a válaszokból ítélve csak szórakozott veletek.

Ízlések és pofonok, kinek mi a vicces, ő úgy gondolta, hogy ez az lesz és direkt rosszat mondott.

Ez az én véleményem, mint eshetőség.

2023. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy ma már az érettségi nem egyenlő a műveltséggel/tudással.

Egy nem túl jó tanuló ugyanúgy megkapja, mint aki kitűnő. Gondolom a te testvéred sem volt túl jó tanuló, nem tanult eleget, csak átsiklott mindig valahogy, az érettségin is. De mi ezzel a problémád?!

2023. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Éppenséggel a kilométer tényleg SI-beli hosszúsi mértékegység. Csak épp az alapegység a hosszúságra.


De pl a fotoszintézis az egyértelműen poénnak volt szánva:D


Egyébként milyen lett az érettségije? Mert akit áttolnak a tanárok, annak 2es.

2023. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
A 4es válaszom nemtom melyik bénasági pótlék pontozta le, amikor az utána lévő, elírás miatt javított válaszom meg ugyanazok a személyek felpontozták. Én inkább ezeken az embereken csodálkozom, hogy van érettségijük. Épeszű ember tudja értelmezni, hogy véletlen ütöttem el egy számjegyet, és javítással együtt értelmezi a kommentem. XD
2023. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amiket az érettségire kellett; akkor megtanulta. Lehet, hogy az érettségi szempontjából releváns dolgokat nagyon szájbarágósan leadták; hogy amiket kérdezhetnek az érettségin potenciálisan; azt százezerszer átbeszélték.

Másik, hogy lehet, hogy amúgy tényleg ő is tanult, készült abból, amik várhatóak voltak; szóval azokat, amikből a tanárok lehetségesnek tartották, hogy majd kérdezik, hogy fölmerül.

25%-ot kellett elérni, és voltak források előtte, pl régi szöveg, térkép, nemtom.

Meg még pl idegennyelvből is biztos gyakorolták, hogy meséljenek a képekről; amiket eléjük leraktak. :):) Nálunk pl az volt, hogy a tanárral minden órán írtunk valami 40 szót ki a szótárba, hogy majd tudjunk minél többet beszélni angolból. :):)

Meg még pl , ha valaki még a források alapján se tudná; annyira el lenne veszve; lehet, hogy a tanár eleget nyüstöli, hogy kihúzzon belőle egy kettest; és megkegyelmez neki. Tehát föltesz olyan kérdéseket, amikre mindenki szokta tudni a választ; hogy ki tudjon jönni a kellő pontszám; mert arra már csak jó választ fog adni; és ad is. Pl ha a forrásokba kérdez bele, ami ott volt a borítékban, akkor az ott van a szeme előtt, azt látja, ilyen ábraelemzés pl.

2023. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!