Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen olyan képzések vannak...

Milyen olyan képzések vannak amiket ha elnyerünk, mi kapunk pénzt alatta?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom, te hol laksz, de itt felénk a szakmák ösztöndíjasak, ha erre gondolsz.
2023. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Merre van az a feléd?
2023. febr. 17. 07:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csongrád megye. Itt nappalin és estin is tudok olyat, ahol fizetnek nem kevés pénzt, ha szakmát tanulsz.
2023. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon megköszönném ha konkrétumot irnál akár privátban is ha itt nem akarsz mert ilyenről én meg csak nem is hallottam. Pontosabban "foszlányokat" hallottam hogy van ilyesmi de semmit se tudok róla.
2023. febr. 17. 07:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En is megköszöntem volna, ha megírod hova valósi vagy. Mégis hány éves vagy, hogy ennyire világtalan vagy? Beírod a googleba hogy szakma ösztöndíj, aztán keresgélsz. Végig nézed a környékedhez tartozó iskolák oldalait a Facebookon is.
2023. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan iskoláknál van ösztöndíj ahol a szakmák gyakorlatait (pl villanyszerelő, festő, Kőműves) külső duális vállalatnál, vállalkozónál lehet letölteni.
2023. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!