Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ausztriában leendő munkavállal...

Ausztriában leendő munkavállalóként érek valamit ha megvan az érettségi bizonyítványom?

Figyelt kérdés

Figyelembe veszik az érettségim, ha levan fordítattva német nyelvűre?

Ha egyáltalán ez lehetséges!?


A német nyelvet tanulom. Most vagyok b2-es szinten. Ha ott szeretnék munkát vállalni és további tanulmányokat folytatni, ott elfogadják?



2023. febr. 21. 21:45
 1/2 anonim válasza:

Szia ! Azon csodálkozom,hogy eddig senki nem írt választ neked.Lényegében többféleképen lényegében többféleképen lehet munkát vállalni,tanulni,dolgozni.Én úgy tudom,hogy ha le vannak fordítva a papírjaid az csak előnyt jelent.

Viszont munkát is vállalnál,és tanulnál is.

Ez lényegében két kérdés.Ismertem,és ismerek olyan embert aki kint,Németországban magyarokkal dolgozott betanított munkát évekkel ezelőtt.Nem kellett neki semmilyen papírt mutatni,csak az az ismerőse kellett,aki betette oda dolgozni.


Most nézzük a tanulás részét a kérdésednek.Szerintem nem igazán fér össze a kettő,de alaposan át kell gondolnod mindent.


Sokan alapból nem egyedül mennek ki,és kint már van valamilyen ismerőse,kapcsolata,aki segíti.


Talán Németet tanuló facebook csoportban kellene,ezt megkérdezned.

2023. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Proli munkát érettségi nélkül is lehet. Diploma vagy normális szakma nélkül meg csak azt kapsz.
ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!