Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon lenézőek a diákok a...

Nagyon lenézőek a diákok a Debreceni Hittudományin? Néhány helyen olvastam (itt is) hogy eléggé kiközösítőek nem is annyira az oktatók, mint inkább a diáktársak azokkal szemben, akik nem vallásosak, nem reformátusok. Nem részletezném miért, de így...

Figyelt kérdés

Így alakult, hogy leginkább oda fogok tudni jelentkezni. Nem Isten tagadó vagyok, hanem más vallású és nem gyakorlom.

Ugyanakkor ilyen és hasonló hírek miatt ezzel kapcsolatosan most(anság) erősen aggódni kezdtem.

Van rá valóban okom? Tényleg ilyen nagy tragédia vagyok?



2023. febr. 22. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nincs okod rá, nem ilyenek.
2023. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy (gondolom valamelyik lesz a kettő közül) ismerőseid tanulnak-e ott, vagy te magad is ott voltál hallgató?
2023. febr. 22. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm tanult ott és ilyet soha nem említett.

Én egyébként a KRE-n végeztem és ott sem tapasztaltam ilyet.

2023. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is járt oda ismerősöm. Ateista, semmi köze a valláshoz, mégis szerette azt a közeget. Nem közösítették ki. Persze mindig vannak kivételek, de nem hiszem a vallási hovatartozásod alapján ítélnek majd meg.
2023. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon a válaszaitokat!


Lehet azt esetleg tudni, hogy tanító szakon nappalin hány tanuló kezdte meg az év(ek)et az utóbbi egy-két-három évben a DRHE-n?

2023. febr. 27. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Felvin ezek az adatok megtalálhatóak, ha jól tudom.
2023. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!