Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NKE Államtudományi szakról...

NKE Államtudományi szakról valaki mesélne?

Figyelt kérdés

Különösen levelező érdekel.


Mennyire muszáj bejárni a konzultációkra? Vannak-e szivatósabb, komolyabb tárgyak, vagy rendszeres, szorgalmi időszakban történő tanulással simábban teljesíthető, mint egy jogász szak? Vannak levelezőn kötelező előadások? Jellemzően mikor kezdődnek időben a konzultációk azon túl, hogy kéthetente péntek-szombaton vannak? Előtanulmányok esetén lehet rövidíteni a képzés idején?


Pls hanyagoljátok a "semmit nem ér ez a szak" típusú kommenteket, tisztában vagyok vele, hogy ez a szak csak közigazgatásban jó, itt dolgozok már 4 éve, és nekem bejött, itt szeretnék előre lépkedni, és értem is, kedvelem is, szóval nekem ez jó lenne hosszútávon.



2023. febr. 23. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ha mélyen magadba nézel, akkor rá fogsz jönni, hogy te csak egy olcsó doktori címet szeretnél a neved elé biggyeszteni. Csak aztán életed végéig magyaráznod kell mindenkinek, hogy te amúgy nem vagy igazi jogász, hanem van ez az államigazgatási...
2023. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a doktori címet nem kell magyarázni, mindegy mit végzett.
2023. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan azt a pozíciót be tudja tölteni igazgatasszervezo végzettséggel is. Ha többet szeretne tanulni, menjen jogra.
2023. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Büfészak
2023. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!