Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kollégiumokban a szobákban...

A kollégiumokban a szobákban elhelyezhető egyetemistacsoportok csoportosítása véletlenszerű, ( hogy ki kivel kerül egy szobába) vagy van valami pici befolyásom, hogy milyen emberrel kerülök egy szobába az első egyetemi évem alatt?

Figyelt kérdés
Főleg Pécsi kollégiumokra gondolok ^^

2023. márc. 5. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem véletlenszerű. Egyrészt mindenki megmondhatja kivel szeretne összekerülni.

Ha nem ad meg semmit, az igazgató pakolja be valahova, de amennyire tudom ő eléggé képben van, hogy melyik szobának milyen hangulata van és ez alapján osztja be. A gólyákat szak illetve motivációs levél alapján.


De ez nem Pécs

2023. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Pécsen vagyok kollégista.

Ha megvan, hogy kikkel szeretnél egy szobában/blokkban lenni, akkor azt lehet jelezni és úgy osztanak be. (Nyilván csak azután, hogy kiderült melyik koliba vettek fel.) Sőt, ha szeretnétek, még szobát is választhattok.

Ha nincs ismerősöd, akivel együtt szeretnél lakni, akkor viszont lutri, hogy kikkel kerülsz össze. Itt nincs motivációs levél, csak arra szoktak figyelni, hogy ismeretlen fiú-lány ne kerüljön egy szobába.

2023. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Miért pörögsz ennyire ezen a kollégium témán?

Hetente kiírsz róla egy kérdést, aztán hiába írom le a választ, folyton kiemeled őket..

2023. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!