Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eltelt az egesz delutan es...

Eltelt az egesz delutan es nem tanultam holnapra semmit. Otletek?

Figyelt kérdés

Most azert voltam lazabb mert holnap nem irunk dogat es csak irasbeli van. De mindjart mennem kell aerobikra amit nem hagyhatok ki mert verseny lesz. Viszont angolbol kell irni egy fogalmazast es az nagyon nehez. Teljesen lefaradtam mar idegileg. Kb 30 percem van megirni. Mit csinaljak hogy gyorsan kesz legyek? (Forditot nem akarok hasznalni)

Koszonom

Bocsanat a helyesirasert, siettem.


2023. márc. 7. 16:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy tanulnom kellett volna de a suli kiveszi belolem az erot es energiat. Ezert legszivesebben pihennek meg mert iszonyatosan faradt vagyok.
2023. márc. 7. 16:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát kezdj hozzá és tanulj. Ha muszáj sportolni menned, akkor utána. Vagy milyen ötleteket vársz?
2023. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1es: arra kertem otleteket hogy hogy irjam meg gyorsan. De most irt az edzom hogy elmarad az ora. Igy van idom megirni. Ezt a kerdest tekintsetek lenyegtelennek!
2023. márc. 7. 17:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!