Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi is annak a bérszámfejtő...

Mi is annak a bérszámfejtő programnak a neve, aminek egy róka a jele?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Most tényleg ne sértődj meg, de fingom nincs, mi az a bérszámfejtő program, fogtam a google-t beírtam, hogy bérszámfejtő program róka és kidobta... ennyire nehéz lenne önállóan keresni valamit számodra?

[link]

2023. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted nem azt próbáltam először?

És szerinted ez az oldal nem arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel, amikre nem tudjuk/találjuk a választ?



Amúgy bocs, haszontalant akartam dobni, nem félhasznost, csak az okostelefon önálló életet él.

2023. márc. 14. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:

RLB-60


Most már asszem külön szedték a programokat (bérprogram, kettős könyvelő program, külön naplófőkönyv, pénztárkönyv), régen egy integrált program volt

2023. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 12. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!