Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok írni pár sort az...

Tudnátok írni pár sort az ELTE-ÁJK szakról? Jövőre érettségizem és egyelőre első körben ez érdekel a legjobban. (A kezdetekre lennék kíváncsi, felvételi, felvételi tárgyak, beilleszkedés, ismerkedés az egyetemmel stb..)

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Kezdetnek nem ártana a felvi.hu-t tanulmányozni, az a kiindulás.
2023. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az már megvolt. :)
2023. márc. 16. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi ez a tudatlanság felvételi ügyben? Vagy nem érted, amit olvasol? Akkor meg mit keresnél egy egyetemen?
2023. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát őőő. Figyelj. Te most kiragadtad a zárójelben lévő "felvételi tárgyak" szót és azt hiszed csak arra vagyok kíváncsi, hogy milyen tantárgyakból kell jól teljesítenem és hol vannak a ponthatárok?

Mert, ha így értelmezted akkor nem nekem vannak szövegértelmezési gondjaim..

2023. márc. 16. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
eGYELŐRE nem vettek fel. A társaság, egy egyetemen másodlagos, a beilleszkedést meg nem is tudom értelmezni, mert nem óvodáról van szó.
2023. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A beilleszkedést jól értsd. Nem csak a társasági beilleszkedésről van szó. Mindegy. Majd más érti a kérdésem.
2023. márc. 16. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
A délutáni napközik alatt biztos sikerül beilleszkedni az ELTE-ÁJK-n, már ha találsz napközit.
2023. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!