Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kit vettek fel a kisképzőbe?sz...

Kit vettek fel a kisképzőbe?szeretnék megismerkedni azokkal akikekkel egy évfolyamban leszek :D

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 15:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
A végleges felvételi rangsor csak április végén jelenik meg.
2023. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Én bejutottam grafikára :3
2023. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Esetleg az instádat megadnád?
2023. márc. 19. 14:10
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is bejutottam de a véglegest csak április végén fogják kirakni.
2023. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Bálvány válasza:
29. helyen vagyok a grafikán. Van esélyem bekerülni a szerencsés 24-be?
2023. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
15%

engem keramiara felvettek :D

van messengered? mert van egy golyas csoportunk

2023. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Helló! :)

Itt egy újabb leendő kiskepzos!

Engem fotó szakra vettek fel.

"bálvány" kérdésére válaszolva, sztem nagy esélyed van bekerulni, a 29. Nagyon jó! :)

2023. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Bálvány válasza:
Én jelentkeztem ide grafika, ötvös, textiles és festő szakra is. Mindegyiknél közös volt a felvételi. Furcsállom, hogy a grafikai listán a 29. helyen várakozok, a többi megjelölt szak bejutási listáján abszolut nem is szerepelek. Lefelejtettek róla? Hol rontottam el a dolgokat? Mikor döntötték el, hogy a többire alkalmatlan vagyok?
2023. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Szia! Ezzel nem vagy egyedül.

Én elsőként festő szakra jelentkeztem, aztán jött a fotó, grafika, divat szak.

Szobelire csak festő és fotó szakra hívtak be. És aztán amikor kijott a varolista, akkor csak a fotó szakon volt ott a nevem.

Szerintem úgy működik ez a dolog, hogy a szobelik lefolyása után az összes tanár osszegyulik (legalábbis amikor megkérdeztem az ottani tanárokat, akkor ezt mondták), és közösen beszélgetnek arrol, hogy a diákok hogyan teljesítettek, és osszevetik a velemenyuket, majd döntenek arról, hogy melyik szakra lenne az adott diák leginkább alkalmas, és csak arra a szakra írják be.

... Persze, simán lehet, hogy ez nem így van, de nekem ez tűnik logikusnak.

És a többi szakra is szerintem alkalmas vagy, de erre a szakra a legjobban:)

És, végül is nem is baj, mert grafikára szeretnél menni, nem? :))

2023. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Bálvány válasza:

Hogy is volt ez időrendben?

A rajzos felvételi vizsgára bekértek kb. 3-4 otthoni portfolómunkát.

Aztán jött a szóbeli, ahol mintha már szakokra bontva hívták volna be a diákokat.

Szóbelinél nem külön bizottságban hallgatták meg a grafikus (+animáció) és a festő szakra pályázókat?

Akkor miért nem hívtak be több bizottságba? A 4 porfóliómunkámba már házi szőttest vagy ötvös remeket kellett volna fotóznom?

Igen persze grafika szakra szeretnék leginkább bekerülni, ez lenne az álmom.

Csak az a helyzet, hogy nehezen bírom elképzelni, hogy 5 ember otthagyja előttem a sort és az ország legjobb sulija és szaka helyett átmegy egy sima gimibe.

A Jelkyben kb. 40. helyről várok a textil szak szerencsés 18-ába bekerülni. Ott több mint 20-an vannak elöttem mégis jobbnak érzem az esélyeimet.

2023. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!