Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kressz oktatáson létezik...

Kressz oktatáson létezik olyan, hogy két tanulónak kell egymással megbeszélni privát telefonon, hogy mikor ki megy, vagy együtt mikor mennek vezetni?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen?

2023. márc. 23. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik együttvezetés. A kérdés értelmetlen.
2023. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

C+E kategóriában.

A kérdés azért született, mert a férjem azt állítja, hogy egy csajt azért kellett bejelölnie a fb-on, hogy ezt meg tudják beszélni, mert ez így működik, az oktató kérte tőlük, és mivel a többi férfit, akikkel együtt voltak rutin vizsgán, nem találta meg a fb-on, a telefonszámát pedig nem akarta megadni.

2023. márc. 23. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes a sztori...én nem hallottam még ilyet.
2023. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

C+E-n előfordulhat, B-n nincs ilyen, azért írtam.


Mondjuk én nem igazán értem, miért ne jelölhetne be valakit Facebookon indoklás nélkül...

2023. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy nem jelölhet be bárki akárkit. :) A kérdés arra irányult, hogy tényleg van-e ilyen, hogy egy iskola azt mondja, egymással beszéljék meg az időpontokat a diákok?
2023. márc. 24. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom felnőtt emberek, nem kell nekik közvetítő, hogy ilyen dolgokat megbeszéljenek... Ráadásul ez már 21. század, közel mindenki rendelkezik (okos)mobiltelefonnal, így semmi nem szab ennek határt.


Nem tudom, hogy ez hogy megy, de ha mindenkinek van egy kijelölt párja, akivel egyedül mehet, akkor gondolom szükséges időpontot egyeztetni, hogy ki mikor tud menni, és úgy foglalnak az oktatóhoz időpontot.

2023. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!