Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem jelentkezek órán.

Mit tegyek? Nem jelentkezek órán.

Figyelt kérdés

Régebben mindig aktív voltam az órákon, szerettem viszonylag tanulni és meg is volt a magam érdeklődési köre. 9.ben még sokat jelentkeztem, de egyszer kicsit felsültem, gondoltam most kicsit leállok vele. Ez odáig fajult hogy mostmár SOHA, de tenyleg SOHA nem jelentkezek, akkor sem mondom ha tudom a választ. Eleinte azért mert féltem mostmar csak azért nem teszem, mert hát "minek idáig se csináltam semmit". Rettenetesen bosszant, utólag mindig megbánom, Főleg akkor amikor a tanár 5percen keresztül próbál minket valamire rávezetni, amit én már alapból is tudtam, de nem mondom a választ...... és az a legfőbb baj hogy szerintem mindneki elkönyvelt már engem egy lusta tudatlan szarnak emiatt.

Tudom nem egy világot megváltó probléma, de ha belegondolunk ez rohadt gáz és szánalmas......

Pedig az átlag életben nem vagyok olyan visszahúzódó (persze túlzottan beszédes se)

Más is van ilyen helyzetben?



2023. márc. 26. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lett annak bármi következménye, hogy akkor rossz választ adtál? Értem én, hogy kellemetlen volt, de ugye csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit.


"és az a legfőbb baj hogy szerintem mindneki elkönyvelt már engem egy lusta tudatlan szarnak emiatt."


Ki az a mindenki? Az osztálytársaid? Pont leszarják.

Vagy a tanáraid? Hidd el, hogy ők is.

2023. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem könyvelt el lusta tudatlan szarnak emiatt, ebben biztos lehetsz.

Én is kíváncsi lennék, hogy volt-e következmény, vagy csak rossz élmény volt neked.

2023. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Én a 12 év alatt soha nem jelentkeztem akkor sem ha tudtam a választ.


Legközelebb egyetemen volt olyan, hogy bekiabáltam a választ de az már más világ, ott be kell nyalni magad ha jót akarsz.

2023. márc. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb emberrel aki aktív történt már olyan, hogy hülyeséget mondott és elhiheted, hogy lókukit nem érdekel. Az lehet, hogy akkor kuncognak egy sort, de hogy másnap már kb senki nem fog rá emlékezni az biztos, mert ennyire senkinek nem lehet unalmas az élete, hogy a te hibás válaszaidon kattogjon.

Úgyhogy, ha tudsz valamit, nyugodtan mondjad.

2023. márc. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
A tudás értékét veszti ha megtartjuk magunknak. Az internet értéke is abban rejlik, hogy sok ember világosul fel általa, még ha sokan nem is ezért használják. Az osztálytársak akik figyelnek a jelentkezőre megérthetik amit addig nem értettek.
2023. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!