Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Voltál már Németországban...

Voltál már Németországban cserediák program keretein belül? Mennyi időre? Milyen családnál szállásoltak el? Könnyet szót értettél velük? Mekkora az esély, hogy nem valami közvetlen családhoz kerül az ember?

Figyelt kérdés
Német tanárom említette, hogy nyáron lehet menni Németországba és gondolkozok az ajánlaton. 10-12 nap, repülő és mindössze 30-40 ezer forint. Megérné. De mindig ott az emberben a félsz.
2010. okt. 7. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sosem felejtem el azt a pár napot:) Én egy orosz családhoz kerültem, ahol a srác az olyasmi volt, mit mondjak Barátok közt Barta Zsolt-Kertész Géza keverék...elvitt partyzni, lelépett, ott csöveztem egyedül...egyszer menekültünk rendőrök elöl, mert valamit csináltak a haverjaikkal. Ennek ellenére túléltem, és tök nagy élmény volt, így visszagondolva, szóval mindenképpen megéri szerintem, én egy nagyon rossz példa voltam, nem egy átlagos vendéglátóm volt, ennek ellenére élményként gondolok rá vissza, amúgy szerintem átlagban rendesek.
2010. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!