Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van, aki emlékszik a két film...

Van, aki emlékszik a két film címére a kompetenciamérésről?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen feladat nekem, amikor valami kommentek alapján kellett eldönteni hogy melyik filmet nézzék meg valami klubtevékenységben, vagy miben. Egyetlen egy kommentre emlékszek is valamennyire. Ilyesmi volt "Szerintem egyértelmű: Audrey" Én nem tudom, hogy van ez a mérés hogy minden évfolyam mást kap-e vagy sem, de ha nem én 11-es vagyok. Azért érdekelne a két film címe, mert az egyiket különösen érdekesnek tartottam, és szívesen megnézném, már ha létező filmről van szó...

2023. márc. 28. 16:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bár abból kiindulva, hogy Zedország lehet nem léteznek a filmek, de azért mondja, ha valai tudja😅
2023. márc. 28. 16:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen léteznek, az egyikben a főszereplő valóban Audrey Hepburn de sajnos már nem emlékszem a címére, ennyire érdekelt a mérés...
2023. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt benne talán olasz-dán film
2023. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ezekből megtaláltam a két filmet...
2023. ápr. 4. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Amélie csodálatos élete (2001) volt az egyik, abban hívják Audreynek a főszereplő színésznőt :D
2023. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!