Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Tanítsam az informatikát, vagy programozó legyek?

2023. ápr. 1. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Tanítsam az informatikát
Legyek programozó
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Informatika tanárként egy közoktatásban keresel nettó 2-300 ezret max, emellett a szabadidőd rááldozhatod dolgozat készítésre/javításra, szenvedhetsz a visszabeszélő diákokkal és fogadóórán a hülye gyerekük miatt veled veszekedő szülőkkel nulla megbecsülésért. Programozóként viszont ugyanazzal a tudással, papírral kereshetsz még akár milliókat is, ha nagyon jó cégnél helyezkedsz el és jó is vagy abban, amit csinálsz. Szerintem egyértelmű.
2023. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Senior fejlesztő napi 150 ezret kap vállalkozóként.


Magánórát meg szerintem nagyon max 10.000-ért tudsz adni és nem is biztos, hogy fel tudsz tölteni 4-5 órát egy nap.


Az alkalmazotti tanár és senior fejlesztő bért szerintem nem is kell összehasonlítani.


Meg szerintem fejlesztőként is tudsz magánórákat adni.

2023. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!