Van most OKJ képzés?

Figyelt kérdés
Valami máshogy van most, de nem tudom pontosan hogy működik most. Valaki tud róla valamit? Meg hogy mi kell az OKJ lerakásához? Valami feltétel esetleg?

2023. ápr. 2. 19:32
 1/4 qkker1 ***** válasza:
100%
Két éve megszűnt az OKJ képzés.
2023. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Mit szeretnél tanulni?
2023. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
30%

Az, hogy okj már megszűnt, de igazából csak a neve más, most felnőttképzésnek hívják.

Érettségi után 2-3 éves szakképző, amire majd kapsz egy szakmunkás papírt.

Lehet nappaliban vagy estiben végezni, a feltétel meg mindenhol más, nyilván attól függ hogy mit akarsz tanulni.

Én fotós képzésen vagyok, ez a második, egyben utolsó évem. Nekünk a covid miatt nem volt gyakorlati felvételi, de amúgy általában behívnak,van egy beszélgetés, nekünk például portfóliót kellett volna magunkkal vinni és bemutatni. Ehelyett el kellett küldeni emailen,meg írni egy motivációs levelet.

Szóval vannak feltételek, valahogy el kell döntsék kit vesznek fel,mert nem véges a férőhely, de amúgy ha választottál már szakot meg iskolát, akkor a honlapon mindent megtalálsz.

2023. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom miért lettem lepontozva, mikor egyértelműen tudom miről beszélek. Még személyes tapasztalatot is írtam.

#3

2023. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!