Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség ugyanazon...

Mi a különbség ugyanazon Egyetem ugyanazon szakja között ha nappali esti vagy levelező?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nappali alatt a "normális" hétköznapi oktatásra gondolj, mint általános és középiskolában szóval délelőtt és délutáni óráid is lehetnek.


Esti képzésben általában 16:00 után tartanak órákat, Levelezőn pedig többségében hétvégén (néha csütörtök és péntekente is, intézmény válogatja), ez a két oktatási forma első sorban azok számára lett kialakítva, akik az egyetem mellett fő állásban dolgoznak, de szeretnék elvégezni a képzést.


Tudás és végzettség tekintetében nincs köztük különbség.

2023. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És érvényes mindháromra hogy 12 félév ingyenes vagy ez csak a nappalira?
2023. ápr. 3. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen érvényes, már ahol vannak államilag támogatott formában az adott képzések és képzési formák.


Nappalin és Levelezőn általában mindig van támogatott és önköltséges forma is, estin pedig túlnyomóan önköltséges képzések vannak.

2023. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: A felvi.hu-n tájékozódhatsz, hogy az esti és levelező tagozaton az adott egyetem adott szakján van-e államilag támogatott képzés meghirdetve vagy sem.
2023. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!