Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Új köznevelési törvény terveze...

Új köznevelési törvény tervezete szerint alapszabadság 50nap. NOKS.... Óvodában ez kiket érint? Óvodapedagógus, pedagógiai asszisztens, dajka, titkár....udvaros,takarító? Hogy alakul a szabadság?

Figyelt kérdés

Van ahol a munkatörvénykönyve szerinti elvet említik,de ez az 50 nap ellent mond ezzel.

Hogy lesz?



2023. ápr. 3. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A pedagógus munkakörben foglalkoztatottak esetén 50 nap az alapszabadság, ebből 15-tel a munkáltató rendelkezik. aKi nem ilyen munkakörben dolgozik, arra a Munka tv.könyve fog vonatkozni.
2023. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem új köznevelési törvényról van szó. Vannak a tervezetben egészen felkavaró és súlyosan hátrányos elképzelések is.
2023. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De most NOKS-os ( lesz ? ) a ped.asszisztens,dajka, óvoda titkár
2023. ápr. 4. 10:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ők is ped. munkakörbe számítanak, rájuk is vonatkozik.
2023. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is óvodában dolgozom,mosó-vasalónőként.A munkakörömhöz tartozik a varrás is(az is szakmám).Jelmezeket,kötényeket Teddy macinak belső szerveket stb.készítek.Ezenkívül heteket-hónapokat helyettesítem a dajka néniket.Rám mi vonatkozik?
2023. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. A MT.
2023. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Köszönöm a választ,de sajnos ezekszerint nem helyettesíthetem a dajka néniket(az is szakmám)?Ezután nem készíthetek olyan eszközöket ami közvetlenül az oktatás-nevelést segíti?
2023. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a munkaköröm varrónő-dajka lenne,akkor nem a A MT.vonatkozna rám?
jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!