Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Édesapámnak az EU-n belül...

Édesapámnak az EU-n belül szerzett Phd diplomát és mérnöki diplomát kell honosítania. Hol lehet ezt megtenni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Apudnak üzenem, hogy én nem honosíttattam egyiket sem. Ezt 🖕 fogom az elit egyetemen szerzett doktorimat egy kutyaütő magyar egyetemen még egyszer megvédeni. Annyi, hogy a személyimben nem vagyok doktor, de ettől függetlenül mindenhol kiírják, ahol kell, még a (magyar) egyetemen is, ahol oktatok. Egyáltalán van valahol adminisztratív szükség a honosításra?
2023. ápr. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresni kell egy olyan magyar egyetemet, ahol ilyen diplomát és doktorit kiadnak. Az adott egyetem belső szabályzata dönti el a honosíttatás eljárási rendjét. A #2 válaszolóval szemben a doktorit nem kell újra megvédeni, az elbírálás újravédés nélkül történik.
2023. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!