Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok online beszélgetni...

Hol tudok online beszélgetni olyan emberekkel akik szociológus szakra akarnak jelentkezni esetleg már felvették őket végzősök vagy épp már végeztek is?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél?
2023. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát rengeteg kérdésem van a felvételitől kezdve egészen addig hogy aki végzett az Hol dolgozik milyen munkát végez és menniet mik a tervei
2023. ápr. 5. 09:40
 3/6 A kérdező kommentje:

Na akkor leírom. Közép szintű érettségim van, magyarból ötös történelemből hármas matematikával négyes angolból kettes.

Úgy tudom hogy eltörölték az emelt szintű érettségit mint követelmény de pontot ér. Tudom eltörölték a nyelvvizsgát mint követelmény de pontot ér.

Az idei felvételiről már lekéstem tehát egy éven van felkészülni.

Ha jól tudom ez az érettségi alkalmas arra hogy jelentkezzek mert eltöröltek minden olyasmit ami a közelmúltban akadálya volt, ugyanakkor a cél nemcsak a bekerülés lenne hanem az is hogy önköltséges legyek.

Mit tegyek ehhez hozzá ha az akarok lenni? Úgy értem miből tegyek le pl. emeltet?

2023. ápr. 5. 09:46
 4/6 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


Ezt olvassa Még az is lehet hogy jobb emelt szintű angol helyett az emelt szintű infó vagy ha az már nincs akkor a digitális kultura

2023. ápr. 5. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a diplomával kitörölheted a segged.
2023. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel nem?
2023. ápr. 5. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!