Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszüntű érettségi eredmény...

Középszüntű érettségi eredményét mikor, s hol kapom meg?

Figyelt kérdés

Írásbelit megírom, utána mikor tudom meg, hogy miből hány pontot értem el? Ügyfélkapu? Valahogy csak tudom, hogy mehetek-e szóbelizni...


Szóbelin ugye tudom helyben, hogy miből hogy teljesítettem..


2023. ápr. 6. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Május 31 körül lesz az iskoládban egy hivatalos megtekintés, oda kell majd bemenni, ott megnézheted a feladatlapodat és megtudod az eredményeket. Szóbelin a zárónapon fogja mindenki megtudni a szóbelinek az eredményét!
2023. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szóbelin az adott tantárgy 15 perces vizsgája végén közlik, hogy milyen jegyet kaptam. Testvéreimnek is, szüleimnek is így ment. mindannyian más iskolába jártak. Egyedül az írásbeli eredménye volt ami különböző.
2023. ápr. 7. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, érdekes. Nekünk sose közölték ott, se próba se rendes érettségin. Eleve, azt a tanár meg utána megnezi miket irt le közben, esetleg beszel az elnökkel, van aki kap elnöki dicséretet stb.


De az jo ha te jobban tudod, úgy hogy még nem is erettsegiztel

2023. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!