Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarországon hol érdemes...

Magyarországon hol érdemes természetgyógyász-fitoterapeuta képzést csinálni?

Figyelt kérdés
Leginkább saját tapasztalat érdekelne. A legtöbb helyen úgy láttam az a menet, hogy egy egészségügyi és egy természetgyógyászati alap modult el kell végezni, erre épül a fitoterapeuta alapmodul. Viszont most arra jöttem rá, hogy ebből is több államilag elismert képzőhely van, ti melyiket ajánlanátok? Én ezeket találtam: Herba Természetgyógyászat és Oktató Központ; Konnektív Felnőttképző Kft. esetleg másra is nyitott vagyok. Amúgy alapvetően pszichológus vagyok, szóval csak kiegészítés lenne.

2023. ápr. 10. 02:27
 1/1 xp ali ***** válasza:
25%
Orvosi diploma, vagy gyógytornászi után bárhol. Anélkül szerintem max magabiztos kókler leszel egy ilyen "végzettséggel".
2023. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!