Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem a kettes érettségi...

Van esélyem a kettes érettségire matekból középszinten?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle, egyszerűen semmit se tudok belőle. A próbaérettségim is tuti szar lett (még nem kaptuk ki de a tanár elmondta az első rész eredményeit ami nekem 8 pont lett). Gyakorlok nagyon sokat, de valamiért nem megy. Szerintetek sikerül így is? Hogy van pontosan a szóbeli része meg ott mire kell számítani?

2023. ápr. 10. 22:38
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem legegyszerűbben úgy tudod kideríteni, hogy esélyes-e a kettes, ha megoldod a korábbi érettségiket és javítókulccsal ellenőrzöd magad. Gyakorlásának is jó!
2023. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Sőt, ha elég sok korábbi matek érettségit megcsinálsz, szinte tuti a kettes.

Látni fogod, hogy milyen típusú feladatok azok, amik nagy eséllyel bekerülnek. Azokat jobban gyakorlod. Még ez az alig 1 hónap is elég kéne, hogy legyen a ketteshez. Bár nem tudom milyen nehézségeid vannak.

2023. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az osszes kozoktatasban eltoltott evemben rossz voltam matekbol, csak online sikerult egyszer egy negyest osszehozni, amugy vegig 2-3, ugyhogy ezen en is aggodtam. Megcsinaltam egy csomo regebbi feladatsort (ha nem is mindig az egeszet, legalabb nagy reszet), nagyjabol megjegyeztem, mi hol van a fuggvenytablazatban, hogy ne nagyon kelljen keresgetni elesben, vizsgan pedig rengeteg feladatot elkezdtem csinalni, akkor is, ha tudtam, hogy nem fogom tudni teljesen megoldani. Rengeteg reszpontot ossze lehet hozni a sok pontos feladatokban szerencsere. Eleg eros harmast irtam vegul :)
2023. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!