Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj és mit lehetne...

Mi lehet a baj és mit lehetne csinálni? (Kimerültség)

Figyelt kérdés
Tanulok záróvizsgára, és már napok óta ki vagyok merülve, nem bírok megjegyezni 5 mondatot se, előtte napi több tételt tanultam. Még van több, mint egy hónapom, nagyrészt sok tételt már tudok, csak idegesít, hogy most ez a kimerülés, vagy mi miatt van, és ha igen, mit lehet tenni. Már pihentem egy napot, nem tanultam, ugyanúgy fáradékony vagyok, meg nehezen koncentrálok. Valami tipp? Vitamin stb. Vagy ha új anyagra nem vagyok fogékony, ismételjek ilyenkor vagy mit csináljak? Volt már más is így? Hogyan jöttetek ki ebből?

2023. ápr. 13. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Első körben ne stresszelj emiatt, mert az nem fog segíteni, gondolom ezt te is tudod :) Pihenj kicsit többet, egy dolgozó embernek is legalább 2 nap pihenője van egy héten. És próbálj MagneB6-ot, az segíteni fog. A simából mehet napi 3x1 vagy 2x2, az extrából elég 2x1.
2023. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az elsot kiegeszitenem azzal hogy sok folyadekot igyal ha ez esetleg nem tortent volna meg(lehetoleg vizet), nem is gondolnad mennyit befolyasol, illetve tarts tanulasnal szuneteket, amikor egy kicsit atmozgatod magad
2023. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!