Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diploma, vagy szakmunkás?...

Diploma, vagy szakmunkás? Csak, ez a két lehetőség áll rendelkezésre, ha az ember jól akar keresni? OKJ-k semmit sem érnek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Vagy szakma vagy diploma. De a legjobb ha mindkettő van. Az OKJ-t hanyagold. Az ilyen gyorstalpaló. De jön 1 diplomás vagy szakmunkás és esélyed se lesz mellette.
2023. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a mérlegképes könyvelő azért nem rossz. Vagy a könyvvizsgáló. A bolti eladó vagy a tetőfedő 50 órában nem igazán piacképes.
2023. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont a mérlegképest akarom megcsinálni
2023. ápr. 29. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az piacképes.
2023. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor megcsináljam?
2023. ápr. 29. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most mi mondjuk meg?

Utána kell még nem is tudom 2-3 év legigazolt gyakorlat, hogy adhass le beszámolót. Önmagában a tanfolyam nem elég, mert nem elég gyakorlatias, utána kell majd egy könyvelőiroda, aki betanít. Nekem nem sikerült ilyet találnom, de hátha neked sikerül.

Ha beszélsz angolul, akkor multihoz elmehetsz vele pénzügyre dolgozni.

2023. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok
2023. ápr. 29. 19:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Mérlegképes könyvelő után le is tudsz diplomázni.
2023. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!